Warsztaty dla Położnych i Pielęgniarek -   2017         

" Rola Położnej i Pielęgniarki w opiece nad mamą i dzieckiem "

 " Dobre praktyki w położnictwie "

                                                                                                                                                

 

Wstęp

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt i wielką przyjemność wspólnie z Akademią Jeannette Kalyta  zaprosić  Państwa do udziału w kolejnym XIV cyklu warsztatów edukacyjnych  dla Położnych i Pielęgniarek z cyklu „ Uniwersytet Zdrowia „  które odbędą się w 16 miastach Polski w I połowie 2017 roku.

Tematem cyklu warsztatów będzie „ Rola położnej i pielęgniarki w opiece nad mamą i dzieckiem "Dobre praktyki w położnictwie „

Każdego roku na naszych warsztatach i konferencjach mamy zaszczyt gościć wybitnych wykładowców, którzy pomagają nam rozbudować, a także utrwalić i uaktualnić naszą wiedzę z dziedziny ginekologi i położnictwa. Także podczas tegorocznych spotkań będziemy mieli możliwość wysłuchania niezwykle interesujących wykładów dotyczących roli położnej i pielęgniarki w opiece nad mamą i dzieckiem

Jak co roku gwarantujemy Państwu najwyższy poziom merytoryczny naszych spotkań, a także wspaniałą atmosferę, które to cechy dorocznych spotkań Uniwersytetu Zdrowia niezmiennie podkreślają ich uczestnicy.

Mamy nadzieję, iż przygotowany cykl warsztatów w 2017 spełni Państwa oczekiwania i z chęcią będą Państwo do nas wracać po kolejne dawki bezcennej wiedzy..

 

 

W imieniu organizatora

Elżbieta Lenard

 

Wszystkie wydarzenia, w kategorii: Ginekologia, Położnictwo dla pielęgniarek

Niestety, żadne wydarzenia nie spełniają twoich kryteriów wyszukiwania