Dzięki Państwa zaufaniu istniejemy już od 1995 roku.  Organizujemy konferencje, kongresy, targi, ogólnopolskie warsztaty oraz zjazdy Polskich Towarzystw Naukowych.

Jesteśmy zespołem, który nie boi się nowych wyzwań, jesteśmy otwarci na propozycje i pomysły, elastyczni - nie krępują nas żadne odgórne procedury. Nasze działania   zawsze są wynikiem analizy potrzeb Klienta, na podstawie której wypracowujemy komplementarną strategię, dobieramy taktykę a następnie wdrażamy dedykowane   narzędzia. Zdobyte zaufanie ze strony Polskich Towarzystw naukowych owocuje rekomendacjami warsztatów i konferencji.Cechuje nas profesjonalizm, a organizowane szkolenia i konferencje dzięki współpracy z krajowymi i międzynarodowymi specjalistami-autorytetami z różnych dziedzin   medycyny charakteryzują się najwyższym poziomem. Nasza kadra to naukowcy, a zarazem praktycy z doświadczeniem w nauczaniu i umiejętnym przekazywaniu   praktycznej wiedzy.

Gorąco pragniemy, aby uczestnicy organizowanych przez nas warsztatów i konferencji brali także czynny udział w ich tworzeniu. Wychodząc Państwu naprzeciw pragniemy   podkreślić, iż jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące tematyki i formy prowadzonych przez Uniwersytet Zdrowia szkoleń, konferencji, warsztatów.